2xD AutoclickR

Otomatik Tıklama Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 498 KB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma 2xD Software
2xD AutoclickR; farenizin sağ ve sol tıklamalarını, tekerleğini otomatiğe bağlayabileceğiniz, belirlediğiniz tıklama düzeni dahilinde yine kendi belirlediğiniz kısayol tuşları ile otomatik olarak başlatmanızı sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz b

2xD AutoclickR; farenizin sağ ve sol tıklamalarını, tekerleğini otomatiğe bağlayabileceğiniz, belirlediğiniz tıklama düzeni dahilinde yine kendi belirlediğiniz kısayol tuşları ile otomatik olarak başlatmanızı sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir otomatik tıklama programıdır.

2xD AutoclickR yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde fare tıklamalarını dilediğiniz şekilde otomatiğe bağlayabilir, bilgisayarınızın başında olmadığınız durumlarda ekranın bazı bölgelerine otomatik olarak tıklama yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Başlangıç ve bitiş anahtar kombinasyonunu ayarladıktan sonra simülasyon hızını belirleyerek programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle çevrimiçi olarak oynadığınız oyunlarda sıklıkla tıklama yapmanız gereken durumlarda 2xD AutoclickR ile gerekli ayarlamaları yaparak dilediğiniz sıklıkta otomatik olarak tıklama yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
2xD AutoclickR indir